Additional information
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 4 cm |
| Materials | Plastic |
| Product | |
| Scale | 1/35 |
| Pack | Single |
| Theme | AFV, Military |
| Complements | Aftermarket |
| Army | USA |
26,95€
Only 1 left in stock
*Please check our Privacy Policies to see how to we use your personal data.
*Por favor revisa nuestra Política de Privacidad para ver como tratamos tus datos personales
Rye Field Model 1/35 Upgrade set for RFM5038/RFM5153 Sherman Vc Firefly
Rye Field Model: Set de mejora y detalle a escala 1/35 para el Sherman Vc Firefly (kits RFM5038/RFM5153)
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 4 cm |
| Materials | Plastic |
| Product | |
| Scale | 1/35 |
| Pack | Single |
| Theme | AFV, Military |
| Complements | Aftermarket |
| Army | USA |