Additional information
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 3,5 cm |
| Materials | Plastic |
| Product | |
| Scale | 1/35 |
| Pack | Single |
| Theme | AFV, Military |
| Complements | Aftermarket, Complements |
| Army | German |
15,95€
Only 1 left in stock
*Please check our Privacy Policies to see how to we use your personal data.
*Por favor revisa nuestra Política de Privacidad para ver como tratamos tus datos personales
Rye Field Model 1/35 Gun barrel 75mm Kwk 42 L/70 f. Panther G (3D-printed / for RFM Kits)
Rye Field Model 1/35 Cañón de 75 mm Kwk 42 L/70 para Panther G (impreso en 3D / para kits RFM)
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 3,5 cm |
| Materials | Plastic |
| Product | |
| Scale | 1/35 |
| Pack | Single |
| Theme | AFV, Military |
| Complements | Aftermarket, Complements |
| Army | German |