Additional information
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 3,5 cm |
| Materials | Plastic |
| Product | |
| Scale | 1/35 |
| Pack | Single |
| Theme | AFV, Military |
| Complements | Aftermarket |
| Army | USA |
34,95€
Only 1 left in stock
*Please check our Privacy Policies to see how to we use your personal data.
*Por favor revisa nuestra Política de Privacidad para ver como tratamos tus datos personales
Rye Field Model 1/35 M4 SHERMAN T-48 type workable tracks with duckbill extension (3D printed)
Rye Field Model Cadenas funcionales tipo M4 Sherman T-48 con extensión en forma de pico de pato (impresas en 3D)
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 3,5 cm |
| Materials | Plastic |
| Product | |
| Scale | 1/35 |
| Pack | Single |
| Theme | AFV, Military |
| Complements | Aftermarket |
| Army | USA |