Additional information
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 3,5 cm |
| Materials | Plastic |
| Product | |
| Scale | 1/35 |
| Pack | Single |
| Theme | AFV, Military |
| Complements | Aftermarket, Complements |
| Army | USA |
15,95€
Only 1 left in stock
*Please check our Privacy Policies to see how to we use your personal data.
*Por favor revisa nuestra Política de Privacidad para ver como tratamos tus datos personales
Rye Field Model 1/35 Gun barrel 105mm M68A1E4 f.M1128 MGS (for AFV Kits)
Rye Field Model Cañón de 105 mm M68A1E4 para el M1128 MGS (para kits de vehículos blindados), a escala 1/35
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 3,5 cm |
| Materials | Plastic |
| Product | |
| Scale | 1/35 |
| Pack | Single |
| Theme | AFV, Military |
| Complements | Aftermarket, Complements |
| Army | USA |