Additional information
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 8 × 4 cm |
| Materials | Resin |
| Product | |
| Pack | Single |
| Theme | Fantasy, Figures, Sci-fi, Wargame |
| Scale | 28mm, 32mm |
| Scenography Wargame | Yes |
| Basing Bits | Wargame Scenery |
6,95€
In stock
*Please check our Privacy Policies to see how to we use your personal data.
*Por favor revisa nuestra Política de Privacidad para ver como tratamos tus datos personales
This bit contains a set of chests and treasures to decorate bases and enrich scenery, including different types of chests, piles of gold coins, ingots, maps, and jewels, providing a varied range of styles and settings. Perfect for recreating treasure chambers, looted spoils, forgotten dungeons, game objectives, or scenes full of adventure and wealth.
It contains 17 pieces.
AK BASING BITS are high-quality resin accessories designed to bring life to the bases of your miniatures and scenes. In a matter of seconds, they add story, depth, and richness to the miniature.
Este Bit contiene un conjunto de cofres y tesoros para decorar peanas y enriquecer escenografía, incluye distintos tipos de cofres, montones de monedas de oro, lingotes, mapas y joyas para disponer de un repertorio variado de estilos y ambientaciones. Perfecto para recrear cámaras del tesoro, botines saqueados, mazmorras olvidadas, objetivos de juegos o escenas llenas de aventura y riqueza.
Contiene 17 piezas.
Los AK BASING BITS son accesorios de resina de alta calidad, pensados para dar vida a las bases de tus miniaturas y escenas. En cuestión de segundos, añaden historia, profundidad y enriquecen la miniatura.
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 8 × 4 cm |
| Materials | Resin |
| Product | |
| Pack | Single |
| Theme | Fantasy, Figures, Sci-fi, Wargame |
| Scale | 28mm, 32mm |
| Scenography Wargame | Yes |
| Basing Bits | Wargame Scenery |